Kim jesteśmy?

Studio reklamy Art Designer to drukarnia online. Zajmuje się produkcją reklam oraz projektowaniem grafiki reklamowej. Głównym naszym zadaniem jest zaprojektowanie reklamy i jej wydruk.

Kilkuletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć i projektować dokładnie to czego potrzebujecie jako nasi klienci bez wychodzenia z domu.

Znajdą u nas rozwiązania zarówno małe jak i duże firmy a także klienci indywidualni.

Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić i zrealizujemy reklamę jakiej szukacie.

 

Studio reklamy Art Designer powstało w 2011r.

Zdobyliśmy już wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie wracają do nas i korzystają z naszych usług jako stali klienci, gdyż są pewni otrzymania materiałów, zgodnie z ich oczekiwaniami.

“Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom”

  • oznacza, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania w zakresie naszych usług

W naszej pracy nie są nam obce łączenia różnych technik poligrafii, rozwijamy się szukając wciąż nowych rozwiązań i korzystając z nowych technologii. Tym samym wykorzystujemy głównie sprawdzone i najkorzystniejsze metody realizacji dla naszych klientów zarówno jakościowo jak i cenowo.

desk_bg.jpg

O nas

Nieco o nas

de

Założenie firmy

W 2011 roku założyliśmy studio reklamy Art Designer. Od tej pory nieustannie się uczymy być jak najlepsi w naszym fachu. Cały czas zdobywamy doświadczenie i poszerzamy naszą wiedzę aby wykonać dla Was najlepsze projekty.

ec

Sukces i kontynuacja pracy

Nasza zasada – tylko indywidualne podejście do każdego klienta, każdej firmy.

Nasze zadanie – na każdym etapie przygotowywania i przeprowadzania projektu a kolejno druku współpracujemy razem z klientem.

wc

Powiększanie parku maszyn

Po kilku latach wiemy już co to jest najwyższa jakość produktów.

Poszerzamy nasz park maszyn do druku. A wszystko po to aby nasi klienci otrzymali nieporównywalnie dobrej jakości wydruki.

image4

Zwiększamy nasze możliwości

Zwiększamy nasze możliwości. Współpracujemy z coraz większą liczbą dostawców i producentów. Uzyskujemy najwyższą jakość produktów.